woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej

www.Meksykanka.pl

Nowa magiczna
strona

Koło Fortuny, Wróżby,
Horoskopy. Magiczne
ciekawostki dla każdego.


Bezpłatny
horoskop
tygodniowy
z Tarota
na Twój mail

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.


Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail

Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskopy
Wróżka Renata
Horoskop tygodniowy serwisu e-Tarot.pl
Tarot pozytywny.
Kliknij, aby zobaczyć horoskopy na ten tydzień.Tarot pozytywny

itaj na stronie e-tarot.pl - Tarot Pozytywny. Czekają na Ciebie wróżby, które przygotowała Wróżka Renata. Wróżby te wniosą w Twoje życie wiarę i optymizm. Stąd nazwa naszego Tarota - Tarot Pozytywny.
      Karty Tarota odpowiedzą na Twoje pytanie i pomogą Ci przyciągnąć miłość, szczęście w miłości oraz pieniądze i sukces. Tarot on-line - aby powróżyć sobie, wybierz jedną z poniższych opcji.
Tarot - wróżby online. Wybierz poniżej dziedzinę, której dotyczy Twoje pytanie i kliknij.
Tarot - wróżby online.

     Tarot, wróżby, wróżka, wróżenie u wróżki i horoskopy są w dzisiejszych czasach nie mniej popularne niż w przeszłości. Wiele osób otwiera się na magiczną, ezoteryczną stronę świata, coraz więcej ludzi ma świadomość, że rzeczywistość to coś więcej niż rozumowe poznanie, planowanie i intelektualna analiza. Magia jest bowiem w każdym momencie, w każdym człowieku i każdej rzeczy. Jest wiele sposobów, aby magia ta stała się bardziej uświadomioną częścią naszego życia - są to różnego rodzaju szkolenia i kursy, Tarot, stawianie kart, wróżenie z Tarota, horoskopy, tradycyjne wróżby wróżki, książki na tematy Tarota czy rozwoju duchowego, runy, i-ching, numerologia itp.
Każdy człowiek w inny sposób chce dotknąć nieznanego - ktoś zapisze się na kurs, kto inny medytuje lub uprawia jogę albo sam sobie wróżby z Tarota, stawia karty Tarota lub inne wróżby, ale większość ludzi prosi o poradę i pomoc innych - idzie do wróżki na seans tarota, zamawia wróżby z Tarota, czyta horoskopy lub zamawia u wróżki specjalne wróżby pisemne czy on-line, coraz częstsze są też analizy numerologiczne czy astrologiczne.

     Horoskopy - horoskop tygodniowy czy horoskop miesięczny to nie tylko zwykła rozrywka, w tej chwili wiele osób kieruje się tym, co powiedziała wróżka, co powiedział Tarot , karty Tarota, inne wróżby albo tym, co sugeruje horoskop na dany miesiąc lub horoskop tygodniowy.

     Tarot - symbolika zawarta w obrazkach i nazwach kart Tarota jest w pewnym sensie całościowym opisem rzeczywistości. Dlatego Tarot przeżył setki albo i tysiące lat. Po prostu ludzie Tarota wierzyli, Tarot się sprawdzał i wróżka i wróżby na podstawie Tarota były zawsze czymś zakorzenionym w głębokiej podświadomości społeczeństw w naszej cywilizacji.

     W czasie gdy wróżka stawia tarota, następuje proces ujawniania części rzeczywistości, której uczestnikiem jest klient wróżki. Tarot jest narzędziem w odsłanianiu prawdy, a wróżka jest interpretatorem. Wróżka jest więc w pewnym sensie doradcą duchowym i osobistym. Dotyczy to i seansów tarota z konkretną klientką jak i pisania ogólnych horoskopów z kart Tarota lub horoskopów dla danej klientki. Wróżka musi posiadać moc osobistą i musi umieć interpretować karty nie poprzez pryzmat swojego umysłu /i swoich problemów/, ale być czystym lustrem dla klienta. Lustrem, w którym odbija się Tarot, klient i konkretny układ dla danego klienta w danym momencie jego życia. Nie każda wróżka potrafi sprostać tym wyzwaniom. Dla niejednej wróżki Tarot jest tylko narzędziem, którego trzeba się nauczyć na pamięć. Taka wróżka może tylko utrwalić albo i zwiększyć strach i niepewność u klientki. Wróżki takie zawsze były i są teraz. Dlatego też ważne jest, aby sama wróżka była na takim poziomie własnego rozwoju, aby nie straszyła ludzi tylko żeby rozprzestrzeniał wokół siebie miłość i emanowała zaufaniem. Bo przecież jeśli chcesz sobie postawić Tarota i idziesz po wróżby do wróżki, to robisz to nie po to abyś bała się świata jeszcze bardziej. Ale po to, aby sobie pomóc, znaleźć rozwiązania swoich problemów, aby usłyszeć dobre rzeczy i otworzyć się na świat.

     Na stronie e-Tarot.pl Tarot Pozytywny korzystamy z usług Wróżki Renaty. Wróżka Renata przyjmuje na osobiste seanse Tarota w swoim gabinecie pisze horoskopy tygodniowe, horoskopy miesięczne i horoskop na cały rok na podstawie kart Tarota, a także stawia wróżby przez Internet. Polega to na tym, że klient na specjalnym formularzu na naszej stronie składa zamówienie - opisuje sytuację, problem, zadaje pytanie, opłaca wróżby, a następnie Wróżka Renata stawia karty, sporządza pisemnie wróżbę i wysyła ją poprzez email.

     Wróżka Renata jest autorką wszelkich tekstów na temat Tarota, horoskopów i wróżenia z użyciem tarota, które możesz znaleźć na stronie e-Tarot.pl Tarot Pozytywny. Jeśli zdecydujesz się na wróżenie on-line - to znaczy wejdziesz na podstronę Tarot online czy wróżby online, klikniesz na przeznaczone dla Ciebie w tym właśnie momencie karty tarota, opłacisz wróżby - odkryją się karty i poznasz ich znaczenie w konkretnych pozycjach - ich znaczenie dla twojego życia uczuciowego lub dla Twoich finansów. Chcesz wiedzieć czy będziesz szczęśliwa i bogata - zapytaj Wróżkę Renatę i karty Tarota na naszej stronie. Wszystkie te wróżby zostały napisane przez Wróżkę Renatę.

     Wróżka Renata jest osobą doświadczoną i godną zaufania. Sama pracuje nad swoim rozwojem duchowym /jest to przecież praca na całe życie/ i jest doradcą dla innych osób.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka, horoskop, horoskopy, horoskop tygodniowykarty Tarotaanioływróżby, Tarot Pozytywnymagia, magiczny, tarot on-line